Iluminacje świetlne – doskonałe uzupełnienie świątecznego krajobrazu

Wyróżniającym elementem zimowego około świątecznego krajobrazu są najróżniejsze iluminacje świetlne. Dziś próżno szukać rynku, czy centrum handlowego, które nie jest ozdobione pięknymi światełkami. Bardzo ciekawą propozycją ozdób są również iluminacje latarniowe.

Wśród tego typu dekoracji znajdziemy iluminacje zarówno płaskie, jak i w formacie 3d. Spośród dekoracji latarniowych dostępne jest cała masa różnych wariantów kolorystycznych, wielkości oraz form. Szczególnie ciekawie prezentują się dekoracje trójwymiarowe, tzw. narożnikowe, gdzie wypełnienie stanowią lampki LED.

Lampki umieszczone są na metalowej konstrukcji, która nadaje kształt całej ozdobie. Oświetlenie LED jest doskonałym wyborem, zważywszy na jego dłuższą żywotność w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Co więcej, żarówki ledowe pozwolą na wygenerowanie dodatkowych oszczędności – pobór mocy jest mniejszy niż w przypadku tradycyjnych żarówek.

Iluminacje świetlne wykorzystujące technologię ledową nie tylko są bardziej ekonomiczne, ale dają światło delikatniejsze, które doskonale pasuje do magicznego klimatu świątecznego.

W zależności o tego, jaki efekt chcemy uzyskać i ile powierzchni mamy do dyspozycji możemy wybierać spośród najróżniejszych wzorów iluminacji. Jeśli chodzi o typowe dekoracje latarniowe, świetnie prezentują się również iluminacje świetlne w postaci zasłon czy też lampionów – okalając w całości latarnie konstrukcją świetlną. Dekoracje takie mogą obejmować jedynie klosz latarni, jak i większą jej część. Do wyboru, nawet z jednego rodzaju dekoracji jest wiele rozmiarów. Wszystko zatem ogranicza się jedynie do naszej wyobraźni.

Oprócz wzorów 3D w katalogu dostępne są również latarniowe iluminacje świetlne przedstawiające charakterystyczne motywy świąteczne. Wśród nich tradycyjne, takie jak np. bałwanki, gwiazdy, świece, choinki, czy dzwoneczki, ale i również takie, które na pierwszy rzut oka mogłyby nie kojarzyć się typowo ze świętami (misie, iluminacje na kształt wachlarzy czy też wiązanek).

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *