Zamel Exta Free – sterowanie także iluminacjami przed domem

Zamel Exta Free. Co to? Jeśli masz duży dom z wieloma pomieszczeniami oraz małe dzieci, które notorycznie zapominają o gaszeniu świateł po wyjściu z pokoju lub Twój mąż wciąż zapomina o zamknięciu bramy wjazdowej, to Zamel Exta Free jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem Twoich powyższych problemów.

Dlaczego? Jest to wysokiej klasy, rewolucyjny i innowacyjny system sterowania. To całkiem nowe i świeże spojrzenie na instalację elektryczną w domach, biurach bądź ogrodach. Największym atutem Zamel Exta Free jest to, że jest zarówno łatwy w obsłudze, jak i wygodny w montażu. Jest to bowiem całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie. Nie potrzeba do montażu tego systemu sterowania żadnych kabli. Dzięki temu nie trzeba ani jednej ściany kuć, nie trzeba ciągnąć tysiąca kabli z pomieszczenia do pomieszczenia. Wystarczą odbiorniki, czujniki, nadajniki oraz gniazda zdalnie sterowane. Potem w rękę odpowiedni pilot i wystarczy.

W dzisiejszym świecie każdy z nas ma własny telefon komórkowy. Do korzystania z tego radiowego systemu sterowania wystarczy mobilne urządzenia z systemem Android (każdy od wersji v2.3). W takiej sytuacji nawet tablet zadziałała. Daje to dodatkowe pozytywy, ponieważ dzięki temu każdy domownik z własnym urządzeniem mobilnym (telefonem czy tabletem) może od teraz pilnować światła w pokojach, jak również bram wjazdowych czy rolet okiennych. Wystarczy zainstalować kontroler EFC-02 Mini w telefonie komórkowym.

Nie da się ukryć, że to rewolucyjne rozwiązanie naprawdę ułatwia życie domowników, którzy jednym kliknięciem mogą zgasić/zapalić światło w łazience czy kuchni lub zamknąć bramę wjazdową, zamiast przymusu wyjścia z domu i zrobienia tego samemu. To duża oszczędność zarówno czasu, jak i energii.

To rozwiązanie doskonale spisze się także w przypadku iluminacji  świątecznych przed domem.

Zamel Exta Free to odpowiedź na wszystkie problemy. Dzięki niemu rachunki za prąd drastycznie się obniżą, gdyż światło będzie gaszone, nawet samodzielnie – ponieważ wystarczy zapisać odpowiednią godzinę w systemie, a światło się zgasi samo. Wydawać się może, że to magia, a to Zamel Exta Free.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *